top of page

STUDIO S2 for 2 pax

for max 2 persons

balcony with direct or side seaview

05_DENIS_Nemira (328).jpg

(EN)

Studio apartments with a surface of about 18m2 for 2 pax are situated on the 1st, 2nd or 3rd floor and all of them have a balcony with lovely direct or side seaview. 

One double bed, ceiling fan, private bathroom with shower and WC, small kitchen with a fridge, sink, cooker, kettle and all essential kitchen equipment.  Each studio has a balcony with direct or side seaview. The guarantee of the studio with front sea view is for a supplement of 6,- EUR/night per studio. All guests can use a sun terrace with sun beds directly above the beach and or a shaded terrace with a grill and garden tables. Free wi-fi is available for our guests. Parking directly next to the house is for an extra charge 4,- EUR/car/day.

(CZ)

Studia o rozloze cca 18m2 pro 2 osoby se nacházejí na 1., 2. nebo 3. patře. Všechna studia mají balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře. Každé studio má manželské lůžko pro 2 osoby, stropní ventilátor, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, 2-plotýnkový vařič, dřez, rychlovarnou konvici, kuchyňské vybavení. Každé studio má balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře. Garance studia s čelním výhledem na moře je za příplatek 6,- EUR/studio/noc. Hostům je k dispozici terasa na opalování s lehátky a stinná terasa s grilem a posezením. Zdarma je k dispozici wi-fi. Parkování aut je možné přímo u domu za poplatek 4,- EUR/den.

PHOTO GALLERY - STUDIO S2 for 2 pax

Booking inquiry / Poptávka dostupnosti:

Thank you for your inquiry. We will answer it as soon as possible.

03_DENIS_Nemira (251).jpg
bottom of page