top of page
AAA.jpg

(EN)

VILLA DENIS - STUDIOS FOR 2 PAX - Nr. 1, 2, 3, 10, 14

Studio apartments with a surface of about 18m2 for 2 pax are situated on the 1st, 2nd or 3rd floor and all of them have a balcony with lovely direct or side seaview. One double bed, ceiling fan, private bathroom with shower and WC, small kitchen with a fridge, sink, cooker, kettle and all essential kitchen equipment.  Each studio has a balcony with direct or side seaview. The guarantee of a studio with the front sea view is for a supplement of 4,- EUR/night

(CZ)

VILLA DENIS - STUDIA PRO 2 OSOBY - č. 1, 2, 3, 10, 14

Studia o rozloze cca 18m2 pro 2 osoby se nacházejí na 1., 2. nebo 3. patře. Všechna studia mají balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře. Každé studio má manželské lůžko pro 2 osoby, stropní ventilátor, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, 2-plotýnkový vařič, dřez, rychlovarnou konvici, kuchyňské vybavení. Každé studio má balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře. Garance studia s čelním výhledem na moře je za příplatek 6,- EUR/studio/noc.

DENIS_1 (17)_edited.jpg
DENIS_2 (27)_edited.jpg
DENIS_3 (21)_edited.jpg
DENIS_10 (9)_edited.jpg
DENIS_14 (7)_edited.jpg

(EN)

VILLA DENIS - STUDIOS FOR 3 PAX - Nr. 4, 6, 9

Studio apartments with a surface of about 18m2 for 2 pax are situated on the 1st and 2nd floor and all of them have a balcony with lovely direct or side seaview. One double bed, one extra bed, ceiling fan, private bathroom with shower and WC, small kitchen with a fridge, sink, cooker, kettle and all essential kitchen equipment.  Each studio has a balcony with direct or side seaview. The guarantee of the studio with the front sea view is for a supplement of 4,- EUR/night

(CZ)

VILLA DENIS - STUDIA PRO 3 OSOBY - č. 4, 6, 9

Studia o rozloze cca 18m2 pro 2 osoby se nacházejí na 1. nebo  2. patře. Všechna studia mají balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře. Každé studio má manželské lůžko pro 2 osoby a lůžko pro 3. osobu, stropní ventilátor, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, 2-plotýnkový vařič, dřez, rychlovarnou konvici, kuchyňské vybavení. Každé studio má balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře. Garance studia s čelním výhledem na moře je za příplatek 4,- EUR/studio/noc.

DENIS_4 (5)_edited.jpg
DENIS_6 (4)_edited.jpg
DENIS_9 (34)_edited.jpg

(EN)

VILLA DENIS - STUDIO-APARTMENT FOR 3+1 PAX - Nr. 5, 13

Apartments with one separate room with an area of approx. 22m2 for 3 people and with a sofa bed for the 4th person. This type of apartment is located on the 1st floor with a side sea view (No. 5) or on the 3rd floor with a frontal sea view (No. 13). The apartments have a balcony with a front or side view of the sea, 3 beds in the master bedroom with an entrance to the balcony, a ceiling fan, a bathroom with a shower and a toilet, a kitchenette with a refrigerator, a cooker, a sink, a kettle, kitchen equipment. Apartment No. 5 also has an interior room with only a ventilation window, where there is a sofa bed - ideal for 1 adult or 2 small children up to 10 years old. Apartment No. 13 has another small room available, which is only connected to the master bedroom via a balcony. This room also has its own entrance directly from the common corridor and there is only a sofa bed suitable for 1 adult or 2 small children up to 10 years old. Apartment No. 13 with a frontal sea view is guaranteed for an additional fee of EUR 4/studio/night.

(CZ)

VILLA DENIS - STUDIOVÝ APARTMÁN PRO 3+1 OSOBU - č. 5, 13

Apartmány s jednou oddělenou místností o rozloze cca 22m2 pro 3 osoby a s rozkládací pohovkou pro 4. osobu. Tento typ apartmánů se nachází v 1. patře s bočním výhledem na moře (č. 5) nebo ve 3. patře s čelním výhledem na moře (č. 13). Apartmány mají balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře, 3 lůžka v hlavní ložnici s vchodem na balkón, stropní ventilátor, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, 2-plotýnkový vařič, dřez, rychlovarnou konvici, kuchyňské vybavení. Apartmán č. 5 má navíc ještě vnitřní místnost pouze s větracím oknem, kde se nachází rozkládací pohovka - ideální pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti do 10 let. Apartmán č. 13 má k dispozici další malou místnost, která je s hlavní ložnicí propojena pouze přes balkón. Tato místnost má i vlastní vchod přímo ze společné chodby a nachází se zde pouze rozkládací pohovka vhodná pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti do 10 let. Garance apartmánu č. 13 s čelním výhledem na moře je za příplatek 4,- EUR/studio/noc.

DENIS_5 (2)_edited.jpg
DENIS_13 (15)_edited.jpg

(EN)

VILLA DENIS - APARTMENT A5 (No. 7) and APARTMENT A6 (No. 11)

Apartment for 5 people (no. 7) – a separate bedroom for 3 people and a second room with a double bed, kitchenette and bathroom with toilet. The entrance to the private balcony is from both rooms. The apartment has a front view of the sea.

Apartment A6 for up to 6 people (no. 11) – the attic apartment was created by connecting 2 studios and a third separate room and consists of a total of 3 rooms - the apartment is entered through a corridor with a kitchenette, and there is also an entrance to a bedroom for 2 people with a loggia with a side view of the sea and to the second bedroom for 3 people with a balcony with a frontal view of the sea. Each bedroom has its own bathroom and toilet. The apartment includes a small bedroom only with a smaller bed for 1 person (possibly for 2 small children under 10 years old), which has its own entrance from the common corridor and is connected to one of the bedrooms via balcony.

(CZ)

VILLA DENIS - APARTMÁN č. 7 pro 5 osob nebo APARTMÁN č. 11 pro 6 osob

Apartmán pro 5 osob (č. 7) – oddělená ložnice pro 3 osoby a druhý pokoj s manželským lůžkem, kuchyňským koutem a koupelnou s WC. Vchod na balkón je z obou pokojů. Apartmán má čelní výhled na moře.

Apartmán A6 až pro 6 osob (č. 11) – podkrovní apartmán vznikl propojením 2 studií a třetího samostatného pokoje a skládá se celkem ze 3 místností - do apartmánu se vchází chodbičkou, kde je kuchyňka, dále je vchod do ložnice pro 2 osoby s lodžií s bočním výhledem na moře a do druhé ložnice pro 3 osoby s balkónem s čelním výhledem na moře. Každá ložnice má vlastní koupelnu a WC. K apartmánu patří malá ložnice pouze s menším lůžkem pro 1 osobu (eventuelně pro 2 malé děti do 10 let), která má vlastní vchod ze společné chodby a s jednou z ložnic je propojena přes balkón.

bottom of page