top of page

APARTMAN A4+1

for max 5 persons

balcony with direct seaview

05_DENIS_Nemira (335).jpg

(EN)

Apartment with a surface of about 45m2 for up to 5 pax is situated on the 2nd or 3rd floor and has a balcony with lovely direct seaview. 

One bed room with three beds, living room with a double bed, ceiling fan in each room, private bathroom with shower and WC, small kitchen with a fridge, sink, cooker, kettle and all essential kitchen equipment, balcony with direct seaview. All guests can use a sun terrace with sun beds directly above the beach and or a shaded terrace with a grill and garden tables. Free wi-fi is available for our guests. Parking directly next to the house is for an extra charge 4,- EUR/car/day.

(CZ)

Apartmán až pro 5 osob s rozlohou 45m2 se nachází na 2. nebo 3. patře a vždy má čelní výhled na moře. Každý apartmán má oddělenou ložnici se 3 lůžky, obývací pokoj s manželským lůžkem, každý pokoj má stropní ventilátor, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, 2-plotýnkový vařič, dřez, rychlovarnou konvici, kuchyňské vybavení, balkón s čelním výhledem na moře. Hostům je k dispozici terasa na opalování s lehátky a stinná terasa s grilem a posezením. Zdarma je k dispozici wi-fi. Parkování aut je možné přímo u domu za poplatek 4,- EUR/den.

PHOTO GALLERY OF THE APARTMENT A4+1 for 5 pax

Booking inquiry / Poptávka dostupnosti:

Thank you for your inquiry. We will answer it as soon as possible.

07_DENIS_Nemira (234).jpg
bottom of page